Зустріч ТА «Діол-Тур» та студентів ВТЕК КНТЕУ

palm beach meeting
10 березня  2016 року для нашого агентства відбулась дуже цікава подія. У стінах Вінницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету ми зустрілися з майбутніми колегами – студентами, які навчаються за напрямком «Туристичне обслуговування». Ця зустріч відбулася за сприяння директора закладу Балицької Валентини Євгеніївни, за що ми щиро вдячні.

кнту
Організувати цікавий відпочинок і гарний настрій туристів – що може бути краще? Яким має бути працівник в сфері туризму, щоб досягти успіху? На ці та інші питання ми спробували разом із студентами знайти відповіді.

коледж 1
В ході зустричі нам вдалося створити спільний універсальний рецепт успіху в роботі туристичного агента. Серед його компонентів: гарна освіта, відповідальність, привітність, вміння спілкуватися з людьми. Але найголовнішими рисами для успішної роботи було відзначено прагнення до розвитку, втілення власних нових ідей в роботу. Тобто, така сфера діяльності, як туризм насамперед вітає ініціативних людей!

IMG_20160310_144416
Нас приємно вразив рівень знань студентів, їх зацікавленість розмовою. Радісно було почути та відповісти на професійні запитання. Особливо хочемо відзначити спілкування із студенткою групи ТО-1 Швець Софією.
Робота в сфері туризму – надзвичайна можливість побачити світ, зустріти безліч цікавих людей. Ми щиро бажаємо студентам опанувати професію, в якій немає одноманітності, де кожен день приносить щось нове.
Колектив Туристичного Агентства «Діол-Тур»